Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Bērni zīmē Latviju“

Digitālā izstāde iedzīvina Mazās ģildes fasādi

Laikraksts Latvietis Nr. 773, 2023. g. 15. nov.
Inita Malnača -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Maza_Gilde

Izgaismotā Mazā ģilde. FOTO Publicitātes foto.

Sagaidot Latvijas Republikas 105. dzimšanas dienu, no 11. novembra līdz 19. novembrim laika posmā no plkst. 18.00 līdz plkst. 23.00 RKTMC Mazā ģilde fasādi izkrāšņo Rīgas bērnu un jauniešu zīmējumi, kas ir atdzīvināti digitālās projekcijās.

Rīgas bērnu un jauniešu mākslas studiju dalībnieki tika aicināti zīmējumos attēlot Rīgu un Latviju. Kā savu pilsētu un valsti redz bērni? Kas nākotnes rīdziniekiem pilsētā patīk, kas aktuāls šogad, kāds ir šis laiks bērna acīm?

Digitālajā izstādē piedalās pamatskolas Rīdze stikla un grafikas radošās darbnīcas, Rīgas Jauno tehniķu centra, Bērnu un jauniešu centra Daugmale dizaina, vides un interjera mākslas, Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra Altona, RKTMC Mazā ģilde bērnu mākslas studijas dalībnieki.

Projekts Bērni zīmē Latviju aizsākās 2015. gadā, kad uz Rātsnama ēkas gaismas festivāla Staro Rīga ietvaros bija skatāmi mazo rīdzinieku zīmējumi. Projektu realizēja Rīgas bērni un jaunieši un UNTITLED studios.

Digitālo izstādi ar Rīgas domes atbalstu un sadarbībā ar SIA UNTITLED rīko RKTMC Mazā ģilde.

Šis ir viens no Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem Rīgā. Ar visiem Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem Rīgā var iepazīties tīmekļvietnē https://svetki.riga.lv, kā arī sekot līdzi sociālo tīklu lapā Rīga* un Rīgā notiek**.

Inita Malnača,
RKTMC „Mazā ģilde“ kultūras menedžere

* https://www.facebook.com/Riga.lv
** https://www.facebook.com/RigaNotiekAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com