Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


MLB Daugavas skola

Ģimenes dienas svētki

Laikraksts Latvietis Nr. 360, 2015. g. 15. maijā
Līga Dārziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLBDaugavasSkola

MLB Daugavas skolas saime Latvieši ciemā. No kreisās skolas pārzine Līga Dārziņa, no labās māc. Dainis Markovskis. FOTO Maksis Dārziņš.

Nupat sestdien, 9. maijā, MLB Daugavas skola pulcējās atkal savam gadskārtējam Ģimenes dienas sarīkojumam Latviešu ciemā.

Svētbrīdi noturēja mācītājs Dainis Markovskis, un ievadrunu teica pārzine Līga Dārziņa. Abi uzsvēra īpašības, kas raksturo ģimeni, satura to kopā, pataisa to nozīmīgu un svarīgu mūsu dzīvē.

Sarīkojumu papildināja bērnudārza Daina saime, un skatītāju rindas aizņēma arī pati vecākā paaudze. Tā visas paaudzes bija labi pārstāvētas šajā skolas sarīkojumā.

Skolas klasītes viena pēc otras skaitīja sagatavotos pantiņus un dziesmiņas ģimenei. Absolventu klase pasniedza savus ģimenes aprakstus, no kuriem uzzinājām jauniešu pašu intereses, viņu vecāku īpatnības un ģimenes prieku kopējās nodarbībās.

Priekšnesumus noslēdza skolas koris Jolantas Lārmanes vadībā. Vispirms koris dziedāja Guntara Rača un Ulda Marhilēviča dziesmu Tikai tā, kas ņemta no Latvijas Jauniešu dziesmu svētku programmas; svētki notiks šī gada jūlijā. Šajos Dziesmu svētkos piedalīsies trīs Melburnas jaunieši, visi bijuši Daugavas skolas skolnieki. Otra dziesma – Ēvalda Siliņa Ģimenes dienā, ņemta no grāmatas Dziesmas bērniem*, dāvana Austrālijas latviešu skolām, ko veicināja ciema iemītnieks Aivars Meistars, un par ko jau rakstīts agrākajos avīžu izdevumos.

Pēc tam bērni izdalīja baltus ziedu pušķīšus saviem vecākiem un vecvecākiem, kā arī citiem sarīkojuma skatītājiem.

Jaukā pēcpusdiena beidzās ar kopīgām uzkodām, ko bija sagatavojuši Daugavas skolas vecāki.

Līga Dārziņa
Laikrakstam „Latvietis“

*Red.: Skat. laikrakstā „Latvietis Nr.359; http://www.laikraksts.com/raksti/5329Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com