Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Novembra svinības Daugavas skolā

Lāčplēša diena un Valsts svētki

Laikraksts Latvietis Nr. 775, 2023. g. 29. nov.
Dzintra Latiša -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLBDaugavasSkola_2v

Skolas saime. FOTO Konrāds Samulis.

Skolas Valsts svētku sarīkojums. FOTO Konrāds Samulis.

19. novembra sarīkojumā visjaunākie audzēkņi –  Marta Andersone, Laila Rozīte, Amēlija Karantajera, Emīlija Daliņa sniedza priekšnesumus. FOTO Eleanora Žubecka.

Prezidents Egils Levits pie skolēnu sveicieniem Latvijai. FOTO Valda Jefimova.

Novembra mēnesī Daugavas skola atzīmēja Lačplēša dienu, kurā jaunākie skolēni pārģērbās kā varoņi: Marta Andersone – Sprīdītis, Amēlija Karantajera un Laika Rozīte kā supermeitenes un skolotāja Valda Jefimova – Laimdota.

Novembris ir arī Latvijas valsts svētku mēnesis. Šogad tieši 18. novembrī mūsu skola svinēja Latvijas Republikas 105. gadadienu ar svētku aktu, kurā Daugavas skolas pārzine Dzintra Latiša uzrunāja skolas saimi un nolasīja bijušā pārziņa Gerharda Brēmaņa atmiņas par Latvijas valsts svētkiem.

Audzēkņi turpināja ar skolas tradīcijām, noliekot ziedus pie Brīvības pieminekļa attēla. Viņi arī aizdedzināja svecītes. Pēc tam bija skolas saimes fotografēšanās un saldējums! Bija jauki redzēt skolēnus tautas tērpos.

Pēcpusdiena bija piepildīta ar radošiem darbiem, jo skolēni centīgi zīmēja bijušā Latvijas valsts prezidenta Egila Levita portretus, kā arī uzlika Latvijas valsts kartes kontūru ar bildēm un mīļiem vārdiem Latvijai. Dažiem pat izdevās izveidot Latvijas nacionālo kukaini – divpunktu mārīti.

Svētdien, 19. novembrī, valsts svētku aktā Daugavas skolas vecākie – 7. klases audzēkņi: Else Rone, Krista Kasparsone, Gustavs Kaiva un Feliks Žubeckis un visjaunākie audzēkņi – Amēlija Karantajera, Laila Rozīte, Emīlija Daliņa un Marta Andersone sniedza priekšnesumus.

Kas par jauki nosvinētu mēnesi!

Dzintra Latiša
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com