Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Zelta kokles Rozītes rokās

Mīlestības dainas sveču gaismā pie kamīna

Laikraksts Latvietis Nr. 585, 2020. g. 3. martā
Oksana Svikle -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Rozīte Katrīna Spīča. FOTO Publicitātes foto.

RigasLatviesuBiedriba

Rīgas Latviešu biedrība

Sestdien, 7. martā, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrība aicina Rīgas Latviešu biedrības Kamīnzālē, maigā sveču gaismā izbaudīt Rozītes Katrīnas Spīčas kokles spēli. Rozīte ir vairākkārtēja Nacionālā tautas muzikantu konkursa uzvarētāja, viena no labākajām koklētājām valstī.

Koncertā būs iespēja dzirdēt gan dainas no dažādiem Latvijas novadiem, gan arī nokļūt apcerīgā kokles improvizācijas pasaulē un uz mirkli aizmirsties no ikdienas.

Viņas skolotāja Dina Liepa par Rozīti saka: „Rozītei ir inteliģenta koklētāja, viņai ir reti sastopama smalka spēles tehnika. Skatoties uz viņas rokām, liekas, ka pirksti zib zibēdami.“

Rozīte spēlē kokles jau no pašas mazotnes un teic: „Kaut gan kokle ir instruments, ar kura palīdzību tu vari nokļūt meditācijā pats ar sevi, man vislielāko prieku sagādā izjust šo kokles skanējumu kopā ar citiem.“

Klausīties kokļu mūziku teicamā akustiskā, lieliskā telpā un ambientā atmosfērā aicināts ikviens, kam tuva tautas mūzika un mūsu skaistās dainas. Koncertu rīko Rīgas latviešu biedrība un Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisija. Ieejas maksa: 3 eiro; koncerta dienā 5 eiro.

Oksana Svikle
Rīgas Latviešu biedrības Publicitātes un reklāmas projektu vadītājaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com