Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ugunsgrēku izraisītās vasaras plānu maiņas

3x3 saiets Austrālijā šogad saīsināts

Laikraksts Latvietis Nr. 575, 2020. g. 9. janv.
-


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
3x3_Sarkans

Karoga pacelšana Melburnas Latviešu namā. FOTO Anita Andersone.

Viktorijas vasaras latvisko nodarbību programma rit vaļā ar pilnu jaudu! Izskanējuši skaisti jauniešu svētki – 36. Jaunatnes dienas, iesākusies Tērvetes bērnu nometne, un 3x3 saiets, kas bija paredzēts no 2. līdz 8. janvārim, beidzās dažas dienas agrāk. Saiets diemžēl bija jāpārceļ ugunsbīstamības dēļ, kuri apdraudēja saieta norises vietu, Austrālijas alpos, Folskrīkā (Falls Creek), un saieta formāts bija jaunajiem apstākļiem jāpielāgo.

2. janvārī, dalībniekiem jau dodoties ceļā uz saietu, tika saņemts ziņojums, ka uz Folskrīku nevar tikt, jo ugunsgrēki apdraud saieta vietu. Visi dalībnieki un pasniedzēji tika apzvanīti, un pēc steidzīgi sasauktas sapulces ar dalībniekiem lauku pilsētā pa ceļam uz 3x3, saiets tika pārcelts uz Melburnas Latviešu namu.

Līdz ar pārcelšanos uz Melburnu, atkrita ievērojams dalībnieku skaits, kā arī pasniedzēju. Programmas formāts izmainījās, arī ar to, ka nevarēja notikt kopēja pārnakšņošana un sadzīve. Pēc kopējām pārrunām 4. janvārī tika izlemts saieta laiku saīsināt.

3x3 saieta atklāšana notika 3. janvārī Melburnas Latviešu namā un noslēgums – 5. janvārī. ■Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com