Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Leitnants Toms Pēteris Dārziņš

Ieguvis civilinženiera zinātņu bakalaura grādu

Laikraksts Latvietis Nr. 574, 2020. g. 1. janv.
Dāvids V. Dārziņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Leitnants Toms Dārziņš. FOTO Dāvids V. Dārziņš.

Toms Dārziņš 2019. gada decembrī ieguva civilinženieru zinātņu bakalaura grādu ar uzslavu (Bachelor of Engineering (Honours – Class 1)) Jaundienvidvelsas Universitātē (University of New South Wales), Kanberā. Toms sastāvēja Austrālijas bruņoto spēku Komandiera izlases programmā (Chief of Defence Force Students Program). Toma pētniecības darbs, par ko aizstāvēja tēzi, apskatīja asfalta ceļu pastiprināšanas metodes, lietojot iestarpinātus ģeofiziskus līdzekļus, un kā pastiprinājumu mērīt un citādi kvantificēt.

Toms sāka studijas Jaundienvidvelsas Universitātē 2015. gadā, vienlaicīgi esot Austrālijas bruņoto spēku akadēmijā (Australian Defence Force Academy). Pagājušā gadā Toms beidza Austrālijas bruņoto spēku (Australian Defence Force) virsnieku kursu Karaliskajā Militārā koledžā Dantrūn (Royal Military College Duntroon); to beidzot, viņu iecēla par virsnieku – leitnanta pakāpē.

Bruņotajos spēkos Toms ir Austrālijas Karaliskajā inženieru divīzijā (Royal Australian Engineers). Toms jaunajā gadā pārceļas uz Holsvortī militāro bāzi Sidnejā (Holsworthy Barracks), kur līdz gada vidum turpinās specializētas militāro inženieru apmācības, pirms saņems komandējumu.

Toms ir beidzis Melburnas Latviešu biedrības Daugavas skolu, Melburnas Latviešu vidusskolu un Annas Ziedares Vasaras vidusskolu. Viņš ir dejojis Melburnas tautas deju kopā Ritenītis. Viņš ir spēlējis lauka hokeju Dantrūnas un ADFA komandās Kanberā, kā arī, kad dzīvoja Melburnā, Melburnas vidusskolas (Melbourne High School) un Noksa (Knox) hokeja kluba komandās.

Dāvids V. Dārziņš
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com