Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Gada nogale Adelaides vanagmājā

Neviena nemanīts, bija ciemojies Santa Klauss

Laikraksts Latvietis Nr. 572, 2019. g. 23. dec.
I.V. -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DV

Daugavas Vanagi

Svinības Adelaides vanagmājā. FOTO Agris Ezeriņš.

Svinības Adelaides vanagmājā. FOTO Agris Ezeriņš.

Arī Austrālijā katru gadu decembrī Ziemssvētku gaidās runājam par sniegu un aukstumu, skaitām pantiņus no bērnības laikiem. Laikam jau karstajā laikā ir vēlme atvēsināties. Gada garāko dienu gaidot, greznojam rožu krūmus kā eglītes, pušķojam mākslīgās eglītes, cepam piparkūkas un gatavojam galdiem smagus pārdzīvojumus.

Izrādījās, ka jau no agra rīta, neviena nemanīts, vanagmājā bija ciemojies Santa Klauss un čaklākajiem atstājis dāvanas. Interesanti, kā viņš varēja uzzināt tos čaklākos? Mūsu vidū taču ziņotāju nav! Laikam viņš izmanto modernās tehnoloģijas.

Sestdienas, 14. decembra, pēcpusdienā vanagmājā sanāca jauni un ne tik jauni, priecīgi un varbūt arī ne tik priecīgi, atjautīgi un ne tik atjautīgi, bet pēcpusdienas gaitā izvingrinājuši prātus un sacentušies mīklu minēšanā, nedaudz padziedājuši, noklausījušies apsveikumus un vanadžu ansambļa dziesmas, čaklākie saņēmuši dāvanas un izturīgākie pat noskatījušies vēl filmu, visi pamatīgi iestiprinājušies un aprunājušies un no visa piedzīvotā mazliet noguruši, viesi devās mājās baudīt savu ierasto ikvakara atpūtu.

Latviešu sabiedrisko organizāciju eglīšu maratons ar to arī ir beidzies, un varam doties uz Svētvakara dievkalpojumu latviešu Sv. Pētera baznīcā.

I. V.
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com