Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Aicinām uz 36. Jaunatnes dienām!

Atlikusi tikai viena nedēļa līdz sāksies 36. Jaunatnes dienas Melburnā

Laikraksts Latvietis Nr. 572, 2019. g. 23. dec.
Lija Andersone -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL36JD_DS

36. Jaunatnes dienu norise.

Ir bijis patiess prieks sadarboties ar lielu 3. latviešu paaudzes jauniešu pulciņu, gatavojot plašu pasākumu klāstu visiem par prieku. Būs kori, dziedāšana, muzicēšana, dejošana, izstāde, teātris, īsfilmas, viktorīna, saviesīgi vakari, tirdziņš un vispār – ideāla iespēja satikties un draudzēties omulīgā gaisotnē Latviešu namā piecu dienu garumā.

Iesaku nevienam šo jauko nedēļu nepalaist garām. Vēlamies atgādināt visiem JD apmeklētājiem, ka sēdvietas sarīkojumos nav rezervētas, un lūdzam ierasties laicīgi, lai sarīkojumus varētu sākt punktīgi.

Biļetes arvien var iegādāties tiešsaistē vietnē jaunatnesdienas.com vai Melburnas Latviešu namā no 27. decembra plkst. 14.00!

Ja jums ir radušās problēmas ar internetā iegūto biļešu drukāšanu, lūdzu, pienāciet JD laikā pie informācijas galda Latviešu nama foajē telpā un izsniegsim biļešu cietās kopijas.

Ieejot pēdējā pirmssvētku nedēļā, savā un komitejas vārdā vēlamies pateikties visiem, kuri mūs atbalstījuši, lai kopīgi varētu sagādāt šo ārkārtīgi foršo nedēļu.

Mēs nevaram vien sagaidīt, jūs visus redzēt Melburnas Latviešu namā 27. decembrī!!

Lija Andersone,
36. Jaunatnes dienas rīcības komitejas priekšsēde
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com