Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


PBLA apsveikums

Mīļie tautieši pasaulē un tēvzemē!

Laikraksts Latvietis Nr. 572, 2019. g. 23. dec.
Kristīne Saulīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA_teksts

Esam godam aizvadījuši vēl vienu labu darbu piepildītu gadu mītņu zemēs tuvumā un tālumā un nosvinējuši Latvijas 101. dzimšanas dienu. Šis gads, kas Latvijā bija iezīmēts kā tautas varoņu un varonības gads, ir nesis lielas pārmaiņas Latvijas politiskajā un sabiedriskajā dzīvē – mums ir cieņpilns un erudīts Valsts prezidents, mums ir gudrs un strādīgs valdības vadītājs. Mums ir vairāki enerģiski un drosmīgi cilvēki valdībā un Saeimā, kuri ir gatavi darīt Latviju labāku tās iedzīvotājiem un stiprināt mūsu valsts vietu un nozīmi pasaules apritē. Šis ir lielu cerību, bet arī grūta darba laiks ne tikai tautai Latvijā, bet arī tautiešiem plašajā pasaulē. Ir patiess prieks, ka PBLA ir Latvijas notikumu virpulī un, ka mēs varam būt ne tikai šo pārmaiņu dalībnieki un liecinieki, bet arī darba darītāji.

Šajā klusajā Ziemsvētku laikā aicinu jūs ikvienu pabūt kopā ar sev tuvajiem, pieminēt Latviju un novērtēt to, ka piedzīvojam šo laiku. Priecāsimies par to, ka varam kopā gan tēvzemē, gan ārpus tās strādāt mūsu Latvijas valsts labā! Esam gandarīti, ka valsts mūsu darbu pasaulē novērtē!

Lai Ziemsvētku miers ir jūsu sirdīs, lai gaišas domas, augsti mērķi un cēli darbi pavada jūs visus nākamajā – 2020. gadā!

Kristīne Saulīte,
PBLA priekšsēde
Rīgā,
2019. gada ZiemsvētkosAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com