Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Dzimtas sakņu izpēte

Pētniece no Latvijas dalīsies pieredzē

Laikraksts Latvietis Nr. 569, 2019. g. 3. nov.
Simona Gaisa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Ilze Zvaigzne. FOTO no Ilzes Zvaigznes personīgā arhīva.

Sestdien, 14. decembrī, plkst. 10.30 – Melburnas Latviešu Ciema Lielajā zālē notiks pasākums, kuru vadīs Ilze Zvaigzne no Rīgas, Latvijas. Viņas hobijs ir dzimtas sakņu izpēte.

Ilze ir absolvējusi Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, un ilgstoši strādājusi personāla vadības jomā.

Interesi par dzimtu un priekštečiem Ilze pārņēmusi no sava opapa – Elmāra Zvaigznes (1920-2016), kurš bijis ilggadīgs evanģēliskās Jēzus baznīcas draudzes vadītājs Rīgā.

Jau vairāk nekā 15 gadus Ilze veltījusi savas dzimtas sakņu izpētei, izveidojot ciltskoku 11 paaudzēs gan no tēva, gan mātes puses.

Arī Latvijā Ilze jau ir novadījusi vairākus šādus pasākumus, apvienojot tos ar praktiskām nodarbībām, kurās kopā ar dalībniekiem tiek meklēti pirmie pavedieni par saviem senčiem.

Dzimtas sakņu izpētes pasākumā Melburnā Ilze dalīsies pieredzē ar to, kā uzsākt veidot savu ciltskoku, kur meklēt dažādu informāciju, kā arī, nepieciešamības gadījumā, sniegs atbildes uz kādiem interesentu jautājumiem. Tādēļ dalībniekiem lūgums savlaicīgi sagatavoties šim pasākumam, lai varētu saņemt nepieciešamās atbildes par savas dzimtas sakņu izpēti.

Pasākums paredzēts nepiespiestā un draudzīgā atmosfērā. Būs iespēja iegādāties kafiju/tēju un uzkodas. Ilgums, apmēram, 1,5 – 2 stundas, atkarībā no dalībnieku ieinteresētības.

Dalības maksa – pret ziedojumu. Laipni gaidīti visi, kam ir interese par savu dzimtu, tās izcelsmi un senču vēsturi!

Simona Gaisa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com