Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Apbalvojums Zintai Harisai

2019. gada Ceļvede tieslietās Kvīnslandē

Laikraksts Latvietis Nr. 569, 2019. g. 3. nov.
Māra un Arnis Siksnas -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Harris

Zinta Harisa (Harris). FOTO Jason Malouin Photography.

Šādu apbalvojumu – Trailblazer of the Year 2019 – nesen Women Lawyers Association of Queensland (Kvīnslandes advokāšu apvienība) piešķīra Zintai Harisai (Harris) (dzim. Siksna) par darbu un panākumiem, pagriežot savu tieslietu prakses fokusu uz sadarbību.

Zintas birojs Resolve Estate Law galvenokārt darbojas mantojumu jomā. Savā vairāk nekā 20 gadu ilgajā praksē viņa ir pieredzējusi vairāku ģimeņu traģēdijas ar naidīgām cīņām starp mantiniekiem. Viņa ir pārliecināta, ka tās ir novēršamas, ģimenes locekļiem laicīgi sadarbojoties. Mediācijas veidā, iesaistot dažādus profesionāļus, var atrast veiksmīgākus risinājumus, kas nenoved līdz tiesai.

Lai ar savu domu un pieredzi dalītos, Zinta sarakstīja rokasgrāmatu – Dusēt mierīgi: kā pārvaldīt mantojumu strīdu, neiemantojot sirdssāpe (Rest in Peace: How to manage an estate dispute without inheriting heartache) (https://resolveestatelaw.com.au/rest-in-peace/), kas šogad ieguva Austrālijas Biznesa grāmatu godalgu (Australian Business Book Awards) balvu: Labākā vispārējā biznesa grāmata 2019 (Best General Business Book 2019) kategorijā un bija viena no 4 finālistēm arī galvenajai balvai Gada labākā biznesa grāmata 2019 (Best Business Book of the Year 2019).

Šo jauno sadarbības modeli visvairāk meklē sievietes advokātes, kam parastā tieslietu agresīvā pieeja un cīņa par mantu un naudu nepatīk. Tā arī atzinības balvas Zintai šogad piešķirtas tieši no sieviešu organizācijām. Viņa bija viena no divām finālistēm Inovāciju un tehnikas (Innovations & Technology) kategorijas balvai, ko ik gadu piešķir Greater Brisbane Women in Business Awards.

Arī Austrālijas mērogā viņa nupat saņēma atzinību kā labākā advokāte, kas strādā viena savā firmā Sole Practitioner of the Year, ko piešķīra Jurista nedēļa: Sievietes jurisprudencē balvas (Lawyer's Weekly: Women in Law Awards). Savu domu un pieredzi viņa turpina pilnveidot un izplatīt konferencēs un semināros Austrālijā un Amerikā.

Zinta dzimusi Kanberā, bet savu tieslietu izglītību ieguva Kvīnslandes Universitātē, graduējot to 1992. gadā. Savas kvalifikācijas viņa papildināja ar daudziem kursiem, kas ir devuši viņai ekspertes statusu vairākās tieslietu jomās. Viņa audzina meitu un dēlu un ar vīru aktīvi iesaistās baptistu draudzē. Diemžēl ģimenes un darba pienākumu dēļ viņai maz atliek laiks piedalīties Brisbanes latviešu sabiedrības dzīvē, bet viņa ir labi saglabājusi latviešu valodu un jaunības dienu draudzības no Kanberas, Annas Ziedares Vasaras Vidusskolas un Saules Jostas turnejām.

Mēs pateicamies Dievam par Zintu un viņas darbu un sekmēm.

Māra un Arnis Siksnas
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com