Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Veido Latvijas ārējo tēlu

Sasaukta tēla politikas koordinācijas padomes sēde

Laikraksts Latvietis Nr. 569, 2019. g. 3. nov.
Šarlote Līduma -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Latvija_Instituts

3. Latvijas ārējā tēla politikas koordinācijas padomes sēde. FOTO Latvijas Institūts.

2019. gada 27. novembrī norisinājās 3. Latvijas ārējā tēla politikas koordinācijas padomes sēde, ko rīkoja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Ar ziņojumu par Latvijas Institūta darbību un tās turpmāko attīstību iepazīstināja Latvijas Institūta direktore Vita Timermane-Moora. Direktore akcentēja, ka Latvijas ārējo tēlu veido dažādas darbības jomas – ārpolitika un drošība, vēsture un kultūra, tūrisms, eksports un investīciju piesaiste, tādēļ jo īpaši svarīga ir koordinācija starpinstitucionālā līmenī.

Sanāksmes dalībnieki uzsvēra Latvijas ārējā tēla politikas koordinācijas padomes nozīmi un bija vienisprātis par nepieciešamību regulāri sasaukt Latvijas ārējā tēla politikas koordinācijas padomi, lai turpmāk saskaņotu koordinētu institūciju rīcību, ar mērķi nodrošināt vienotu ekonomikas, politikas, kultūras un zinātnes sasniegumu mijiedarbību valsts tēla veidošanas perspektīvā.

Sanāksmē tika pieņemta zināšanai Latvijas Institūta līdzšinējā iesaiste Latvijas tēla politikas veidošanā un īstenošanā.

3. Latvijas ārējā tēla politikas koordinācijas padomes sēdē piedalījās ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un ministrijas pārstāvji, kultūras ministrs Nauris Puntulis un ministrijas pārstāvji, izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Ekonomikas ministrijas, Valsts prezidenta kancelejas, Valsts kancelejas, Ministru prezidenta biroja, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Rīgas Tūrisma attīstības biroja, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Satiksmes ministrijas, Zemkopības ministrijas pārstāvji, kā arī DDB Latvija vadītājs Andris Rubīns un Latvijas Institūta direktore Vita Timermane-Moora.

Latvijas Ārējā tēla politikas koordinācijas padome tika nodibināta 2014. gadā ar mērķi nodrošināt saskaņotu valsts pārvaldes iestāžu un citu institūciju sadarbību sekmīgai Latvijas ārējā tēla veidošanai.

Šarlote Līduma
Latvijas Institūta sabiedrisko attiecību speciālisteAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com