Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


33. „Tērvetes“ bērnu vasaras nometne

Šoreiz tēma „Dabas spēks“

Laikraksts Latvietis Nr. 568, 2019. g. 27. nov.
Ēriks Birzulis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
TerveteBVN

Mārtiņš Spriņģis. FOTO no Mārtiņa Spriņģa personīgā arhīva.

2019. gada nometnes dalībnieki. FOTO Iveta Samule.

2020. gadā jau trīsdesmit trešo reizi notiks Tērvetes bērnu vasaras nometne, kas ir nedēļu gara nometne bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem.

Nometne notiek katra gada janvārī latviešu Gaidu un Skautu īpašumā Tērvete, tuvu pie Kilmore pilsētas Viktorijā. Mērķis nometnei ir audzināt bērnus latviskā garā, papildinot zināšanas un reizē iegūstot jaunus draugus.

Nākošā nometne sāksies svētdien, 2020. gada 5. janvārī.

Katru gadu nometnei ir tēma, un šoreiz tēma būs Dabas spēks. Bērni varēs apgūt zināšanas par kompasa lietošanu, pirmo palīdzību, dabas maiņām, vides ilgtspēju, atkritumu pārstrādāšanu un vēl daudz ko.

Nodarbības bērniem ietvers šķēršļu gājienu, dziedāšanu, garīgas mācības, peldēšanu, rokdarbus, āra rotaļas un tēmu nodarbības. Brīvā laikā daudziem bērniem arī patīk braukāt ar riteņiem par mežu un būvēt BMX trases. Pēdējā piektdienas vakarā priecāsimies Kostīmu ballē, un sestdien, 11. janvārī, būs Noslēguma koncerts!

Pagājušā nometnē piedalījās 20 bērni no Adelaides, Brisbanes un Melburnas. Pilnu laiku arī 13 pieaugušie palīdzēja un kopā ar bērniem pavadīja jauku nedēļu.

2020. gada nometnē mēs esam ļoti laimīgi, ka Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija mums sūta palīgu no Latvijas! Mārtiņš Spriņģis ir 23 gadus vecs rīdzinieks, kas jau no 9 gadu vecuma ir bijis iesaistīts skautu kustībā. Mārtiņš, izmantot katru iespēju, aiziet kādā pārgājienā vai doties kādā laivu braucienā. Viņš ir vadītāja vietnieks Rīgas 155. skautu vienībā un jau pēdējos 8 gadus strādā āra dzīves apmācību centrā Pelēkais Vilks kā instruktors dažādās apmācībās, kas parasti ir fokusētas uz dažādām āra dzīves prasmēm. Mārtiņam darbs ar jauniešiem ir sirdslieta, un viņš ļoti gaida braukt uz Austrāliju un darboties nometnē Tērvete.

Tuvāku informāciju par Tērvetes nometni var atrast: https://tervetevasarasbernunometne.wordpress.com/.

Ēriks Birzulis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com