Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


36. Jaunatnes dienas aicina!

Tautas deju uzvedums – „Dzintara ceļš“

Laikraksts Latvietis Nr. 568, 2019. g. 27. nov.
Kate Jaunalksne -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL36JD_DS

Tautas dejas 34. Jaunatnes dienās Adelaidē. FOTO Rūdis Dancis.

Nāciet skatīties 36. Jaunatnes dienu Tautas Deju uzvedumu 30. decembrī Melburnas Latviešu namā plkst. 17,00! Uzvedumā piedalīsies austrāliešu jauniešu tautas deju kopas: Melburnas Ritenītis, Sidnejas Jautrais pāris, Adelaides Auseklītis un Kanberas Sprigulītis.

Tēma tautas deju uzvedumam ir Dzintara ceļš, jo šogad mēs atzīmējam 30 gadu jubileju Baltijas ceļam, kas bija caur visām Baltijas valstīm. Vīzija šim tautas deju uzvedumam ir parādīt latviešu tautas deju attīstību no Padomju Savienības okupācijas laika līdz neatkarībai un pēc tam.

Pirmajā daļā dejos tradicionālās dejas, lai atspoguļotu, ka okupācijas laikā latviešiem, lietuviešiem un igauņiem nebija brīvības horeografēt un dejot jaunas dejas, kā viņi to dara šodien. Otrajā daļā dejosim modernās dejas, kuras ir bijušas horeografētas kopš neatkarības atgūšanās 1991. gadā.

Biļetes $20 pieaugušajiem, $15 – bērniem un studentiem. Tās var nopirkt internetā: https://www.jaunatnesdienas.com/tickets/ vai Jaunatnes dienās Melburnas Latviešu namā no 27. līdz 30. decembrim.

Satiksimies tautas deju uzvedumā! Latviešu nama adrese: 3 Dickens Street, Elwood, Melburna.

Kate Jaunalksne,
36. Jaunatnes dienu Tautas deju uzveduma vadītājaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com