Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Zinību diena

Valsts prezidenta Egila Levita apsveikums

Laikraksts Latvietis Nr. 556, 2019. g. 4. sept.
Egils Levits -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LVLielais

Dārgie skolotāji un universitāšu pasniedzēji!

Esmu pārliecināts, ka skolotāja profesijā nonāk izredzētie – tie, kurus raksturo neapslāpējama vēlme no jaunām personībām veidot nobriedušus cilvēkus ar savu skatu uz pasauli. Es novēlu jums izturību, pacietību un entuziasmu, šo skaisto izglītības darbu darot un bagātinot mūsu Latviju ar zinātkāriem jauniem cilvēkiem.

Katram no jums es vēlos pateikt personīgu paldies! Jūs sniedzat mūsu jaunajai paaudzei zināšanas, bet jūsu spēkos ir arī dāvāt patiesu izpratni par demokrātiju un pilsonisko apziņu. Tādā veidā jūs palīdzat veidot Latviju par mūsdienīgu, ilgtspējīgu valsti Ziemeļeiropā.

Mīļie skolēni un studenti!

Skola un universitāte veido jūsu Es šajā pasaulē. Jau pēc dažiem gadiem, kad beigsiet skolu vai būsiet absolvējuši universitāti, jūs veidosiet Latviju par vienu no modernākajām valstīm pasaulē. Jūsu mīlestība pret Latviju ir jūsu valstsgriba, un sekmīgā valstī Es un valstsgriba ir viens vesels. Skola ir svarīga, taču vienlaikus es aicinu jūs neaizmirst, ka pastāv arī dzīve ārpus tās – interešu izglītība, brīvprātīgais darbs, vaļasprieki, aktīvi pavadīts laiks ar ģimeni un draugiem.

Novēlu visiem zināšanām bagātu, daudzveidīgu un krāšņu 2019./2020. mācību gadu!

Valsts prezidents Egils LevitsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com