Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Redakcijā

„Viņai tikai vajadzīgas sēnes...“

Laikraksts Latvietis Nr. 548, 2019. g. 5. jūlijā
Gunārs Nāgels -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Sveicināti, lasītāji!

Grupa Labvēlīgais tips pirms daudziem gadiem dziedāja „Eiropa mūs nesapratīs“. Tagad šī pati doma ir pagriezta otrādi – Mēs nesaprotam Eiropu. Tad, kad Krievija bija lauzusi līgumus, iebrukusi Ukrainā un anektējusi Krimu, Eiropa uzlika Krievijai dažādas sankcijas. Tostarp atcēla Krievijas balsstiesības Eiropas Padomes Parlamentārā asamblejā (EPPA).

Kaut arī Krima turpina būt anektēta, un Krievija turpina okupēt daļas no vairākām Eiropas valstīm, EPPA ir atjaunojusi Krievijas balsstiesības.

Labvēlīgais tips minētajā dziesmā dziedāja par Eiropu šādi: Viņai tikai vajadzīgas sēnes / Un vēl mušpapīrs. Situāciju var pa daļai saprast, ja šīs rindiņas šodien atvietotu ar: Viņai tikai vajadzīga nafta / Un vēl gāzīte.

Bet tas nav pilnais stāsts. Īstenībā aiz visa stāv senais sauklis: bizness paliek bizness. Draudzēsimies ar lāci, barosim to, veiksim darījumus, jo viņš jau tikai ēd mūsu kaimiņus, ne mūs pašus. Un ja viņš tomēr sāktu uz mums nopietni uzglūnēt, tad kāds cits nāks mums palīdzēt.

Acīmredzot Eiropā vēl ir liela nesaprašana par situāciju pie tās austrumu robežas. No vienas puses, tas ir pieredzes trūkums, bet no otras puses, tas ir morāles trūkums, jo nav runa par kādiem pagātnes notikumiem, bet par to, kas notiek tieši tagad.

Mūsu diplomātiem ir smags darbs priekšā.

GN
2019. g. 5. jūlijāAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMILatviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com