Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Daugavas Vanagu palīdzības darbs

Tas nav beidzies!

Laikraksts Latvietis Nr. 544, 2019. g. 30. maijā
Daugavas Vanagu Austrālijas valde -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Kvadricikls. FOTO Publicitātes foto.

Jau kopš Daugavas Vanagu organizācijas dibināšanas 1945. gadā viens no šīs organizācijas galveniem mērķiem ir bijusi palīdzība. Vairāk nekā 70 gadus vēlāk šis darbs vēl nav beidzies. Visi zinām, ka Daugavas Vanagi palīdz mūsu bijušajiem leģionāriem. Viņu skaits ir daudz mazāks nekā agrāk, bet tiem, kuri ir vēl mūsu vidū, ir jau pāri deviņdesmit gadiem, un viņu veselība nav tik laba kā agrāk. Tieši šī iemesla dēļ viņiem mūsu palīdzība ir vēl vairāk vajadzīga.

Daugavas Vanagi, ar jūsu palīdzību, atbalsta daudz vairāk nekā tikai bijušos leģionārus. Tiek atbalstītas daudzbērnu un audžubērnu ģimenes Latvijā. Kaut viņus arī atbalsta Latvijas valdība un citas iestādes un organizācijas Latvijā, mūsu mazai Latvijai nav pietiekošas finanses, lai viņiem pilnīgi palīdzētu. Daugavas Vanagi uzskata, ka mums visiem ir jāpieliek roka, lai palīdzētu šīm ģimenēm, kuras ir nonākušas grūtībās. Latvijai ļoti svarīgi ir Zemessargi. Kaut arī viņus finansiāli atbalsta Latvijas valdība, viņiem ir vajadzība pēc papildus palīdzības, ko mēs sniedzam. Tāpat mums visiem svarīga ir tautas nākotne, un tāpēc vēl viens Daugavas Vanagu mērķis ir atbalstīt mūsu jaunatni kā Latvijā, tā šeit – Austrālijā.

Pagājušajā gadā no jūsu ziedotiem līdzekļiem Daugavas Vanagi atbalstīja Zemessardzi, ziedojot viņiem līdzekļus, lai varētu iegādāties kvadriciklus, kas viņiem tik ļoti vajadzīgi savā darbā, aizsargājot Latviju. Šis ir tikai viens piemērs, kā mēs, visi strādājot kopā, varam palīdzēt Latvijai.

2018. gadā Daugavas Vanagi atbalstīja bijušos leģionārus vairāk nekā $ 52 000 apmērā un daudzbērnu un audžubērnu ģimenes, Zemessargus un nacionālpolitisko darbu, Latvijā, apmēram, $ 100 000 apmērā. Austrālijā tika atbalstīta mūsu jaunatne, vecākā paaudze un nacionālpolitiskais darbs gandrīz $ 23 000 apmērā. Šie līdzekļi nāca ne tik vien no līdzekļu vākšanas akcijas, bet arī no nodaļu un Daugavas Vanagu Austrālijā valdes iekrātiem līdzekļiem.

Daugavas Vanagi vieni paši šo darbu nespēj veikt, un tāpēc mēs kā katru gadu griežamies pie tautas aicinot palīdzēt, ziedojot gadskārtējā līdzekļu vākšanas akcijā. 2019. gada līdzekļu vākšanas akcija ir jau sākusies un turpināsies maijā un jūnijā. Ziedosim katrs pēc savām spējām. Neviens ziedojums nav par lielu, vai par mazu. Katrs dolārs palīdzēs mūsu tautas nākotnei.

Šogad līdzekļu vākšanas akcijas mērķi ir tie paši kā pagājušajā gadā – bijušajiem leģionāriem, daudzbērnu un audžubērnu ģimenēm Latvijā Latvijas Zemessargiem, jaunatnei un nacionālpolitiskam darbam kā Latvijā, tā ārpus Latvijas.

Ja neesat saņēmuši aicinājumu ziedot Daugavas Vanagu līdzekļu vākšanas akcijai, lūdzu, griezieties pie tuvākās Daugavas Vanagu nodaļas Austrālijā, kura jums nosūtīs līdzekļu vākšanas veidlapu.

Paldies par jūsu ziedojumiem iepriekšējos gados, kā arī par ziedojumu šogad.

Daugavas Vanagu Austrālijas valdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com