Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Sankcijas Latvijā

Mērķis, saturs un piemērošana

Laikraksts Latvietis Nr. 538, 2019. g. 5. martā
LR Ārlietu ministrija -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Seminārs Ārlietu ministrijā zvērinātiem advokātiem un sankciju uzraudzības iestādēm. FOTO Laura Celmiņa, Ārlietu ministrija.

2019. gada 28. februārī Ārlietu ministrija notika seminārs zvērinātiem advokātiem un sankciju uzraudzības iestādēm Sankcijas Latvijā: mērķis, saturs un piemērošana.

Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta sankciju eksperti Andris Krastiņš un Elīza Grīsle semināra dalībniekiem skaidroja sankciju būtību un sniedza informāciju par pastāvošajiem sankciju režīmiem un veidiem. Klausītāji tika iepazīstināti ar jaunākajiem grozījumiem Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā, pienākumu izveidot iekšējās kontroles sistēmas sankciju ievērošanai un risku pārvaldībai.

Savukārt 11. martā Ārlietu ministrija plāno rīkot semināru uzņēmējiem, kurā iepazīstinās ar ministrijas izstrādātajām vadlīnijām efektīvai sankciju piemērošanai. Tajā tiks sniegti skaidrojumi un padomi sankciju ievērošanai un drošas uzņēmējdarbības nodrošināšanai. Dalībai seminārā var pieteikties, rakstot uz e-pastu: sankcijas@mfa.gov.lv un norādot vārdu, uzvārdu un pārstāvēto uzņēmumu.

Vispārīga plašāka informācija par sankcijām atrodama Ārlietu ministrijas mājaslapas sadaļā Sankcijas. Lai regulāri saņemtu informāciju par aktualitātēm sankciju jomā (Ārlietu ministrijas ikmēneša sankciju biļetens), aicinām pierakstīties jaunumiem, sūtot pieprasījumu uz e-pastu: sankcijas@mfa.gov.lv .

LR Ārlietu ministrijaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com