Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas Latviešu nama kafejnīcas Dāmu kopa

Atskatās uz padarīto un plāno darbus šim gadam

Laikraksts Latvietis Nr. 537, 2019. g. 27. febr.
IN -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLNK_Jauns

Nama Dāmas. FOTO no Jura Drēziņa personīgā arhīva.

Sestdien, 23. februārī, Melburnas Latviešu namā uz savu gadskārtējo tikšanos bija ieradušās Nama dāmas un arī Papadāmas – vīri un tēvi, kas nāk talkā kafejnīcas Rīga darbā. Krietns pulciņš bija pulcējies Nama Mazajā zālē, lai atskatītos uz padarītajiem darbiem pagājušā gadā un arī kaltu plānus šogad darāmajam.

Atnākušos uzrunāja kafejnīcas Dāmu kopas vadītāja Linda Drēziņa. Viņa atgādināja par 2018. gada lielākajiem sarīkojumiem un pasākumiem, kuros neiztrūkstoša bija kafejnīcas līdzdalība. Vairāku koncertu, teātra izrādes, Nama labad sarīkojuma laikā, Latvijas valsts 13. Saeimas vēlēšanu dienā – 2018. gada 6. oktobrī, kā arī katru skolas dienu kafejnīca Rīga ir bijusi atvērta, un apmeklētāji varēja iegādāties gan svaigi ceptas smalkmaizītes un pīrāgus, gan tasi kafijas.

Linda pateicās visiem lielā darba darītājiem iepriekšējā gadā, sakot: „Mums ir bijis sekmīgs gads. Jūs visi esat burvīgi palīgi. Vienalga, kad esmu griezusies ar lūgumu pēc palīdzības, arvien ir kāds, kurš piesakās izpalīdzēt. Paldies!

Ir labi, ka kafejnīcu ir bijusi atvērta arī pēc sarīkojumiem; domāju, ka varbūt šogad izmēģināsim īpašos gadījumos piedāvāt arī vakariņas pēc sarīkojumiem. Ir burvīgi, ka cilvēki pakavējas Latviešu namā mūsu omulīgajā kafejnīcā.“

Linda Drēziņa pastāstīja par dažām maiņām: „Pēc ilgiem darba gadiem Roksija Reitere ir atstājusi kasieres amatu, bet turpinās darboties Dāmu kopā. Velta Švolmane ir izbeigusi darbību pēc ilgiem gadiem. Vēlos pateikt lielu paldies Veltai – Tu esi veltījusi tik daudz laiku, darbu un spēkus mūsu Namam. Liels paldies!

Darbam kafejnīcā ir pieteikušies 13 jauni palīgi; ir divas jaunas darbinieku komandas kafejnīcā, ieskaitot skolas bērnu tēvus, kā arī jauniešus, kas tikko beiguši skolu. Mums ir arī 7 jauni cepēji.

Vēlreiz – paldies jums visiem; bez jums – tik daudz palīgiem – mēs nevarētu paveikt tik daudz mūsu Namam.“

Par kases stāvokli informēja kasieris Juris Drēziņš.

Visu atnākušo vārdā Bite Švolmane pateicās Lindai par kafejnīcas darba organizēšanu un Dāmu kopas vadīšanu.

Pēc oficiālās daļas kafejnīcas Rīga Dāmu kopas dalībnieki pakavējās draudzīgās sarunās, baudot sarūpēto cienastu, tasi kafijas un glāzi šampānieša.

INAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com