Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Šī gada pirmais dievkalpojums Sv. Krusta baznīcā

Ar sekojošu saviesīgu sarīkojumu baznīcas zālē

Laikraksts Latvietis Nr. 537, 2019. g. 27. febr.
Eva Brennere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Dāvis Markovskis dzied Braiana Kopla pavadījumā. FOTO Andris Atvars.

Vijolniece Sofija Kirsanova Sandras Birzes pavadījumā. FOTO Andris Atvars.

Vijolniece Sofija Kirsanova baznīcas zālē. FOTO Andris Atvars.

SvKrustaDraudze

Svētdien, 10. februārī, notika pirmais dievkalpojums 2019. gadā Sv. Krusta baznīcā, kas bija labi apmeklēts. Tas bija dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu un muzikāliem priekšnesumiem, kam sekoja kafijas galds un saviesīgs sarīkojums baznīcas zālē.

Svētrunas temats, ko teica mācītājs Dainis Markovskis, bija – mums jācenšas sasniegt mērķi, – kā Jēzus to mācīja saviem mācekļiem zvejošanā; ja pirmā braucienā loms ir sīks, maini tīklu, mēģini atkal, kamēr sasniedz iecerēto, un tā mums būtu jārīkojas mūsu dzīvē.

Baudījām arī muzikālus priekšnesumus baznīcā. Mācītāja dēls Dāvis Markovskis, kas patreiz viesojās Austrālijā, ar savu skaisto, izskoloto baritona balsi, Braiana Kopla (Brian Coppl)e klavieru pavadījumā nodziedāja divas dziesmas – A. Kalniņa Brīnos es un J. Vītola Skani, dziesmiņ, pavasarī. Prieks bija klausīties!

Vijolniece Sofija Kirsanova nospēlēja Jāņa Ķepīša Cikādes dziesma, Sandras Birzes klavieru pavadījumā. Bija tiešām liela bauda klausīties, cik apbrīnojami varenu skaņu var sniegt ar vienu vijoli!

Pēc dievkalpojuma visi sasēdāmies baznīcas zālē pie ar sanestiem groziņiem bagātīgi klātiem galdiem. Bija tiešām prieks noklausīties vēl divus Sofijas Kirsanovas vijoles priekšnesumus.

Draudzes locekle Ārija Merita (viņas vīrs Uldis Merits bija Sv. Krusta baznīcas arhitekts) nesen nosvinēja savu dzimšanas dienu. Viesi bija sanesuši tik daudz šampānieša, ka Ārija šaubījās, kad to visu izdzers – un sadomāja atrisinājumu – to uzdāvināt draudzei, lai pasniedz šodien pēc dievkalpojuma! Tā katram šīsdienas dalībniekam tika pa glāzei un vairāk garšīga šampānieša! Padies, Ārija, par šo devumu!

Pateicībā par to nodziedājām Ārijai – Augstu laimi un prieku no sirds vēlējam.

Tiešām, bija ļoti jauks un iespaidīgs iesākums jaunajam gadam baznīcā. Paldies visiem, kas mums to sniedza!

Eva Brennere
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com