Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ārlietu ministrijas preses sekretārs

Turpmāk tas būs Jānis Beķeris

Laikraksts Latvietis Nr. 536, 2019. g. 22. febr.
LR Ārlietu ministrija -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Jānis Beķeris. FOTO Laura Celmiņa, Ārlietu ministrija.

No 18. februāra Ārlietu ministrijas preses sekretāra pienākumus pilda Jānis Beķeris.

Līdz šim Jānis Beķeris bija NATO un Eiropas drošības politikas nodaļas vadītājs, savukārt no 2015. līdz 2018. gadam pildīja vēstnieka vietnieka pienākumus Latvijas vēstniecībā Turcijā, atbildot par Latvijas interešu pārstāvēšanu arī Irānā un Irākā. Iepriekš diplomāts strādāja Ārlietu ministrijas Drošības politikas departamentā.

Pirms iestāšanās diplomātiskajā dienestā 2011. gadā Jānis Beķeris strādāja Aizsardzības ministrijā ar aizsardzības plānošanas un politikas jautājumiem, kā arī ir strādājis par tulkotāju un skolotāju. Jānim Beķerim ir piešķirts augstākais aizsardzības ministra apbalvojums Atzinības Goda Zīme, kā arī citas nozīmīgas civildienesta atzinības. Diplomātam ir bakalaura grāds starptautiskajās attiecībās un maģistra grāds vēsturē.

Līdzās latviešu valodai J. Beķeris pārvalda angļu un krievu valodu.

Līdzšinējais Komunikācijas direkcijas vadītājs – preses sekretārs Gints Jegermanis turpmāk būs speciālo uzdevumu vēstnieks Plānošanas grupā.

Ārlietu ministrijas preses sekretārs atbild par ārējo komunikāciju un ministrijas oficiālā viedokļa paušanu, arī nodrošinot sadarbību ar Latvijas un starptautiskajiem medijiem. Preses sekretāra komandā ietilpst Ārlietu ministrijas Komunikācijas grupa.

Preses sekretāra kontaktinformācija:

tālrunis +371 67016171,
mobilais tālrunis +371 28245800,
e–pasts: janis.bekeris@mfa.gov.lv

LR Ārlietu ministrijaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com