Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Pieteikties projektu finansējumam

Kultūras ministrija aicina

Laikraksts Latvietis Nr. 536, 2019. g. 22. febr.
Dace Zariņa-Zviedre -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
KM_gerbonis

SIF150

No 4. februāra Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) pieņem projektu pieteikumus programmā Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm un Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam.

Valsts budžeta programmas Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm mērķis ir saglabāt diasporas saiti ar Latviju un stiprināt tās nacionālo identitāti.

Kopējais 2019. gadā programmas ietvaros pieejamais finansējums ir 64 365 eiro no Kultūras ministrijas budžetā iekļautajiem un Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 5. marts.

Plašāka informācija par konkursu un ar to saistītie dokumenti apskatāmi mājas lapā www.sif.gov.lv.

Valsts budžeta programmas Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam mērķis ir saglabāt no Latvijas izbraukušo iedzīvotāju (turpmāk – diaspora) saiti ar Latviju, stiprināt viņu nacionālo identitāti, veicināt diasporas pašorganizēšanos, kā arī veicināt diasporas pilsonisko līdzdalību Latvijas sabiedriski politiskajā dzīvē.

Kopējais 2019. gada konkursa ietvaros projektiem pieejamais programmas finansējums ir 140 080 eiro no Kultūras ministrijas budžetā iekļautajiem un Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem. Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 12. marts.

Plašāka informācija par konkursu un ar to saistītie dokumenti apskatāmi mājas lapā www.sif.gov.lv.

Programmas tiek finansētas no Kultūras ministrijas budžetā iekļautajiem un Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem.

Dace Zariņa-Zviedre,
SIF sabiedrisko attiecību speciālisteAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com