Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Dziesmu laiva“ atsāk mēģinājumus

Goda konsuls pasniedz LR ministru prezidenta Pateicības rakstu

Laikraksts Latvietis Nr. 535, 2019. g. 15. febr.
Koriste -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Koristi. Centrā diriģente Lilita Daenke un LR goda konsuls Valdis Tomanis. FOTO Pēteris Strazds.

Diriģente Lilita Daenke un LR goda konsuls Dienvidaustrālijā Valdis Tomanis ar ministru prezidenta Pateicības rakstu. FOTO Pēteris Strazds.

Jaunais gads lēnām uzņem joni – visi atgriežas no brīvdienām un meklē ierastā un mīļās taciņas, kas bija iemītas iepriekš. Arī Adelaides koristi no Adelaides Latviešu biedrības kora Dziesmu Laiva diriģentes Lilitas Daenke vadībā, 11. februārī atsāka savu darbību. Lilita pastāstīja par šī gada plāniem un koncertiem. Izklausās būs ļoti radošs un interesants gads, kurā dziedāsim, prezentēsim disku un pat rīkosim Imanta dienas Adelaidē.

Bija arī kāds ļoti patīkams pārsteigums. Ieradās LR Goda konsuls Dienvidaustrālijā Dr. Valdis Tomanis, lai svinīgi pasniegtu bijušā LR ministru prezidenta Māra Kučinska Pateicības rakstu korim Dziesmu laiva par pastāvīgu atbalstu latvisko tradīciju saglabāšanā un dalību Latvijas valsts simtgades XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos. Paldies arī no mums pārējiem koristiem, mūsu 13 dziedātājiem un diriģentei par to, ka viņi pārstāvēja Adelaides Dziesmu laivu šajā nozīmīgajā notikumā Latvijas 100 gades Dziesmu un Deju svētkos.

Mēs kā vienmēr gaidām jaunus dalībniekus un šogad īpaši tos, kam mīļas Imanta Kalniņa dziesmas un daiļrade. Nāc, nenožēlosi! Gaidām Jūs katru pirmdienas vakaru no plkst. 19.00. Uz tikšanos!

KoristeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com