Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


2019.g. piešķīrumu konkurss

PBLA Kultūras fonds aicina pieteikties

Laikraksts Latvietis Nr. 533, 2019. g. 1. febr.
PBLA Kultūras fonds -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Pasaules Brīvo latviešu apvienības Kultūras fonds dibināts 1972. gadā, ar uzdevumu atbalstīt latviešu kultūras saglabāšanu un jaunradi, kā arī latviskās izglītības pasākumus trimdā. Līdzi laikam arī Kultūras fonda mērķi ir ievērojami mainījušies, un šodien PBLA KF atbalsta projektus gan mītņu zemēs, gan Latvijā, kultūras, izglītības un jaunatnes darba jomās.

„Priecājamies par lielo un daudzveidīgo pieteikumu skaitu katru gadu, kas liecina par projektu vadītāju izdomu un neatlaidīgo darbu,“ teica Kultūras fonda priekšsēdis Juris Ķeniņš. „Īpaši pēdējos gados ir iesniegti daudzi projekti, kuros parādās sadarbība starp Latviju un tautiešiem ārpus tās un tas ir brīnišķīgi!“

Aicinām apmeklēt PBLA Kultūras fonda mājas lapu, kurā var lejuplādēt pieteikšanās veidlapu projektu atbalstam, kā arī iepazīties ar projektiem, kuri tikuši atbalstīti aizvadītajos gados.

Lapas adrese: http://www.pbla.lv/kulturas-fonds

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 1. marts. Projektu izvērtēšanu veic PBLA KF valde un 11 nozaru vadītāji. „Žēl, ka nevaram atbalstīt visus projektus – ikviens no tiem ir savā veidā vērtīgs un nozīmīgs, bet cenšamies katru gadu atbalstīt ap 15 – 16 projektu ar caurmēra piešķīrumu $1000 ASV apmērā,“ piebilda Ķeniņš.

Ar nepacietību gaidām jauno pieteikumu klāstu līdz šī gada 1. martam.

PBLA Kultūras fondsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com