Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Sekss un vardarbība“

„Mansards“ izdod Viļa Lācīša stāstu krājumu

Laikraksts Latvietis Nr. 533, 2019. g. 1. febr.
Arvis Ostrovskis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Grāmatas „Sekss un vardarbība“ vāks.

Mansards

Latviešu rakstnieks Vilis Lācītis kļuva pazīstams 2010. gadā, kad tika izdots viņa debijas romāns Stroika ar skatu uz Londonu. Grāmata kļūst par visvairāk lasīto latviešu autora darbu tajā pašā gadā un nominēta Gada balvai literatūrā. Turpmāk tiek izdotas vēl trīs grāmatas: Pamodināt Lāčplēsi (2011), Garais ceļš uz Hantimansijsku (kopā ar Šmidzi Klonatanu Vāvertu, 2012) un Amsterdamas princips (2013). Pēc radošas pauzes Mansards izdod nākamo autora darbu – ilgi gaidīto pirmo stāstu krājumu. Grāmatas dizains – Ilva Kalnbērza.

Ilgi gaidīta atgriešanās – latviešu rakstnieka Viļa Lācīša pirmais stāstu krājums, par kuru Šmidzis K. Vāverts izteicies: „Sviestroka tā esenciālajā pirmformā, proti, grupas „Zupski Rubin“, balss latviešu literatūrā – Vilis Lācītis – atgriežas pie saknēm, proti, celtniecības, un stāstu krājuma turpmākajās daļās paviesojas pansionātā, praidā, Ņūmeksikas tuksnesī, Velsā, Oksfordā, pie latviešu literātiem un pat pie Londonas kriminālajām aprindām. Un dara to viegli, nepiespiesti un eleganti – sviests plūst un burbuļo bez snobisma un cinisma. Lasītājam, lai arī nerodas vēlme identificēties ar stāstu groteskajiem un parasti ne sevišķi apdāvinātajiem varoņiem, pret viņiem pat rodas zināmas simpātijas. No šīs grāmatas ir grūti atrauties, to neizlasot līdz galam!“

Kopš 2010. gada autora pseidonīms zināms kā literātiem, tā celtniekiem, kas atzinuši autora talantu – no izklaides līdz dzīves īstenībai vienā elpas vilcienā. Tāda ir jaunā grāmata, kuru grūti nolikt malā, nevēloties turpināt sekot celtnieku brigādes piedzīvojumiem un latviešiem, kas prieku un patikšanu par dzīvi meklē ne tikai Latvijā. Krājumā lietota necenzēta leksika, kura, ja tiktu cenzēta, nekādi nebūtu izprotama.

Grāmata sarakstīta ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Visas Viļa Lācīša grāmatas meklē pie izdevēja apgādā Mansards, Alberta ielā 11 vai e-veikalā https://www.apgadsmansards.lv/lv/book/571/sekss-un-vardarbiiba/ – piegāde ar Omniva bez maksas! Jaunākā grāmata meklējama grāmatnīcās un bibliotēkās visā Latvijā.

Arvis Ostrovskis,
apgāda „Mansards“ sabiedrisko attiecību pārstāvisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com