Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ārzemju latviešu skolotāju kursi

Jūlijā rīko Latviešu valodas aģentūra

Laikraksts Latvietis Nr. 305, 2014. g. 16. apr.
Daina Grosa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA

PBLA

LVA

Skolotāji 2013. gada skolotāju kursos netālu no Valmieras. FOTO Latviešu valodas aģentūra.

Jau septiņus gadus Rīgā notiek ārzemēs dzīvojošo izglītības darbinieku kursi. Tos rīkojusi gan Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA), gan Latviešu valodas aģentūra.

Darbs vienmēr bijis kopīgs – abas organizācijas cieši sadarbojušās, lai latviešu skolu pedagogiem regulāri būtu iespēja sanākt kopā, papildināt savas zināšanas un dalīties vērtīgajā pieredzē.

Zināšanas kursos iespējams papildināt gan latviešu valodas pasniegšanas metodikā, gan arī dažādās citās latviešu nedēļas nogales skolu darbībai būtiskās jomās, piemēram, psiholoģijā. Pēc intensīvām lekcijām un praktiskajām nodarbībām dienā seko piesātināta kultūras programma vakarā.

Kursi sniedz lielisku iespēju ar kolēģiem pārrunāt izaicinājumus, ar kuriem nākas sastapties, darbojoties latviešu nedēļas nogales skolās. Gūtās idejas un ierosmes lieti noder visa gada garumā – līdz nākamajiem kursiem, kas nu jau kļuvuši par lielisku tradīciju. Un vēl – ikviens kursu dalībnieks saņem pedagogu profesionālās pilnveides programmas beigšanas apliecību.

Kursi notiks no 8. līdz 10. jūlijam. Nakšņošana, ēdināšana un transports no Rīgas uz kursu norises vietu un atpakaļ ir bez maksas. Ja arī jūs šogad vēlaties pievienoties draudzīgajai latviskuma kopēju saimei, lūdzu, rakstiet Latviešu valodas aģentūras diasporas projektu koordinatorei Aijai Otomerei: aija.otomere@valoda.lv

Ierosmei vizuāls ieskats pagājušā gada diasporas skolotāju kursu norisē Cēsīs: http://ejuz.lv/atteliem

Daina Grosa
PBLA Izglītības padomes priekšsēde
daina.gross@pbla.lv
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com