Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kino klubiņš Melburnā

Svin pirmā gada jubileja

Laikraksts Latvietis Nr. 206, 2012. g. 20. jūnijā
Regīna Reķe -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLNK

No kreisās:Žerārs Šulcs, Kino klubiņa organizētājs Petras Nesteckis, Regīna Reķe, Lāsma Frīdenberga, laikraksta "Latvietis" redaktors Gunārs Nāgels, Roksija Reitera, Solvita Adamoviča.

Kino klubiņa dibinātājs un organizētājs Petras Nesteckis uzrunā klātesošos. FOTO Lāsma Frīdenberga.

Svētdien, 17. jūnijā apritēja gads, kopš dibināts Kino Klubiņš, kas darbojas Melburnas Latviešu namā. Kino Klubiņa mērķis ir atbalstīt Latviešu namu, piesaistot papildus līdzekļus, ar Latvijā veidotu filmu starpniecību. Tādējādi, parādīt notikumus un stāstus par dzimteni, kas iemūžināti dokumentālo vai mākslas filmu formā. Kino klubiņa apmeklētāji jau ieraduši, ka parasti iespējams redzēt divas dažādu žanru filmas vienā sarīkojuma reizē. Filmas tiek izvēlētas pēc pieejamības un, ja iespējams, pieskaņotas notikumiem Latvijā.

Filmu starplaikos nama kafejnīcā iespējams iegādāties gardumus latviešu gaumē, nereti tās ir pildītās pankūkas, taču šoreiz svētku jubilejas godam, bija iespējams baudīt ziemas laikam atbilstošo skābu kāpostu zupu un īpaši šim sarīkojumam radīto desertu Kino odziņa.

Filmu starplaikā apmeklētājus uzrunāja Kino klubiņa dibinātājs un organizators Petras Nesteckis, izsakot pateicību katram, kas ieguldījis savu laiku un sniedzis savu atbalstu, jo īpaši savai dzīvesbiedrei Gitai Meierei-Nesteckai un aktīviem palīgiem Lāsmai Frīdenbergai, Roksijai Reiterei, Jānim Kārkliņam un Žerāram Šulcam. Tāpat izskanēja organizatora uzaicinājums katram līdzi darboties ar saviem ierosinājumiem, atsauksmēm un idejām, lai klubiņš augtu kuplumā un būtu par vietu, kur patīkami tikties un pavadīt kopā laiku.

Uzrunai sekoja cienasts – dzirkstošā vīna glāze un gabaliņš svētku kliņģera, ko sagādāja laikraksts Latvietis. Šoreiz apmeklētājus pārsteidza īpaša jubilejas loterija, kurā katram Kino Klubiņa apmeklētājam bija iespēja piedalīties un laimēt balvas – brīvbiļetes uz nākamajiem kino seansiem.

Atliek vien novēlēt: „Daudz laimes gada jubilejā un kupliem sarīkojumiem bagātu gadu!“

Ja vēlaties saņemt epastu par Kino klubiņa norises datumiem, filmu īsu aprakstu kā arī ēdienkarti, lūdzu sūtiet e-pastu uz petrasnesteckis@gmail.com

Regīna Reķe
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com