Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Annas Ziedares Vasaras vidusskola (3)

Saule ir atgriezusies

Laikraksts Latvietis Nr. 576, 2020. g. 14. janv.
Rūdis Dancis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
VV2015

Skolēni pludmalē pie „Dzintariem“. FOTO Rūdis Dancis.

Trešdiena, 7. janvāris. Šodien sola 36°C siltumu, un visi par to priecājas. Pēc pelēkās svētdienas bija viegli pierast pie saulainas un siltas dienas skaistuma.

Skolēniem bija prieks sēdēt Dzintaru atjaunotajā zālājā un parunāties vienam ar otru, lasīt latviešu grāmatas un veikt mājas darbus. Bija iespēja aizbēgt prom no bīstamiem mobilajiem telefoniem! Skolotāji turpināja mācību stundas, un Gintam gadījās problēma ar zirnekli kora klases telpā, kas bija nolēmis piedalīties mūzikas stundā. Bija jāsauc palīgā RadioRūdis, kurš drosmīgi novērsa paniku un tika galā ar negaidīto viesi.

Ir atkal šogad jāiesildās Slepeno draugu spēlei. Laikam katram skolas dalībniekam tika piešķirta zīmīte ar uzrakstītu kāda vārdu. Zīmītes saņēmējam ir jāizdara kaut kas speciāls un jauks tam cilvēkam, nezinot, kurš tas bija. Šodien pusdienlaikā Māras Baumanes slepenie draugi noorganizēja, ka visa skola apsveiks Māru ar sveicienu trīs reiz sveiks! Māra bija ļoti priecīga, un no viņas sejas ilgi nepazuda smaids.

Arī pusdienlaikā ilggadīgā skolotāja Zinta Ozoliņa saņēma ļoti glītu un skaisti uzrakstītu kartīti ar iedvesmojošiem vārdiem. Līdz nometnes beigām katram skolas dalībniekam pienāksies speciāla dāvana. Būs interesanti uzzināt, ko skolēni un skolotāji saņems!

Pēcpusdienā ļoti daudzi devās uz pludmali baudīt sauli un piestrādāt pie ādas iedeguma. Vakarā notika interešu grupas. Es manu, ka laiks ļoti ātri iet uz priekšu, un pavisam drīz – tikai pēc acs pamirkšķināšanas mēs dosimies uz Adelaidi piedalīties grandiozā AZVV izlaidumā.

Starp citu, skolas izlaidums notiks sestdien, 18. janvārī, plkst. 15.00 Adelaides Latviešu namā Tālavā. Biļetes pērkamas uz vietas. Nekautrējieties atnākt un baudīt prieku, jo skolas izlaidumi un koncerti vienmēr ir vareni!

Diena bija jauka, un tas ir viens no skolas mērķiem, lai ir priecīgi skolēni un priecīgi skolotāji. Dzintaros nevienam nav skumji, kā tikai droši vien uz mājās braukšanu. Jau redzu, ka 1. klases skolēni lēnām ir iejutušies VV dzīvē. Kā jau minēju, sākums grūts un nezināms, bet ar laiku viss mainās uz pozitīvo pusi. Ļoti žēl, ka skola tikai ilgst 2½ nedēļas. Tādēļ ir jābauda katra skolas diena un jāizdara un jāiemācās viss, ko vien iespējams.

Rūdis DancisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com