Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Dievam un Latvijai“

Sidnejas Latviešu vīru kora garīgais koncerts

Laikraksts Latvietis Nr. 518, 2018. g. 6. okt.
Daina Jaunbērziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Sidnejas Latviešu vīru koris ar diriģenti Dainu Jaunbērziņu. FOTO Ojārs Greste.

Svētdien, 14. oktobrī, plkst.11.00 svētā Jāņa baznīcā, Homebušā notiks Sidnejas Latviešu vīru kora garīgais koncerts „Dievam un Latvijai“.

2018. gads ir viens no visnozīmīgākajiem gadiem Latviešu tautas vēsturē. Nesen aizvadīti neticami skaisti, pacilājoši, vareni dziesmu un deju svētki un pēc pāris mēnešiem – 18. novembrī latvieši visā pasaulē svinēs neatkarības Simtgadi.

Ļoti plašā dziesmu svētku programmā svarīgu vietu ieņēma sakrālās mūzikas koncerti. Arī Sidnejas Latviešu vīru koris atzīmēs šo svarīgo jubileju ar savu garīgo koncertu Dievam un Latvijai.

Koncerts paredzēts divās daļās. Pirmā dzirdēsit Dievam veltītas klasiķu Vītola, Jurjāna un Skultes kompozīcijas, kā arī Dubras, Kalniņa un Grantovska dziesmas. Koncerta otrā daļā dziedāsim Latvijai veltītas moderno laikmeta komponistu Paula, Liepiņa, Lūsēna, Arnes, Tiguļa un Ešenvalda skaņdarbus.

Kā viesdiriģentu esam aicinājuši piedalīties koncertā mūsu pašu Ivaru Štubi, kurš nesen atgriezies no Latvijas, kur paplašinājis savas mūzikas zināšanas. Dziesmas pavadīs meistarīgi, kā vienmēr, Ingrīda Šakurova. Starpbrīdī draudzes dāmas gādās par atspirdzinājumiem un uzkodām.

Gribam ar šo koncertu pateikties Dievam par svētību latviešu tautai un korim un daļu no ienākumiem ziedosim Vītolu FondamDāvana Latvijai“.

Aicinām visus mūsu kora draugus kopā ar mums atzīmēt šo tik nozīmīgo jubileju – Latvijas 100 gadus.

SLVK diriģente Daina Jaunbērziņa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com