Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latvija atguvusi neatkarību

Valsts prezidents apsveic 27. gadadienā

Laikraksts Latvietis Nr. 515, 2018. g. 27. aug.
Raimonds Vējonis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LVLielais

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa apsveikums konstitucionālā likuma „Par Latvijas Republikas valstisko statusu“ pieņemšanas 27. gadadienā

Pirms divdesmit septiņiem gadiem mēs piepildījām Latvijas patriotu pusgadsimtu loloto sapni – mēs atguvām brīvību un valsts neatkarību. Latvijas Augstākās padomes balsojums 1991. gada 21. augustā vainagoja tautas cīņu par savu valsti.

Toreiz daudziem varēja šķist, ka galvenais ir paveikts – mums atkal ir sava valsts. Atskatoties uz aizvadītajiem gadiem pēc vēsturiskā Augstākās padomes balsojuma, drīzāk gan jāsaka – tas bija tikai jauns sākums un jauna iespēja mums visiem kopā veidot savu Latviju.

Valsts nekad nebūs pabeigta. Katru dienu mums ir iespēja godprātīgi strādāt Latvijas labā, īstenot šeit savus sapņus un veidot ideālo Latviju, ar kuru lepoties. Mēs nedrīkstam apstāties un samierināties ar jau sasniegto, kad ir iespējams izdarīt vēl vairāk.

Pašiem sava valsts un neatkarība nav pašsaprotamas lietas. Katram ik brīdi ir jābūt gatavam iestāties par savu Latviju un mūsu vērtībām – demokrātiju, tiesiskumu un cilvēka tiesībām. Mēs nedrīkstam palikt malā un cerēt, ka Latviju ikdienā veidos un aizstāvēs citi. Tikai mēs paši varam izveidot stipru Latviju, kurā vēl daudzus gadu desmitus un simtus skaļi skanēs latviešu valoda un virs galvām plīvos sarkanbaltsarkanais karogs.

Svinēsim atgūtās neatkarības svētkus un leposimies ar savu Latviju un mūsu visu panākumiem! Izmantosim Latvijas valstiskuma simto gadu kā vēl vienu jaunu sākumu un iespēju jauniem sapņiem un lieliem darbiem mūsu Latvijas labā!

Raimonds Vējonis
Latvijas Valsts prezidentsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com