Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Austrālijas Jūrmalnieki“ pošas uz Rīgu

Piedalīties XVI Deju svētkos

Laikraksts Latvietis Nr. 504, 2018. g. 4. jūnijā
Lāra Brennere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Jurmalnieki

„Austrālijas Jūrmalnieki“. FOTO Davids Chachs.

LV100_KM

Austrālijas latviešu apvienotā deju kopa Austrālijas Jūrmalnieki ir jau uzsākuši garo ceļu uz XXVI Vispārējiem Dziesmu un XVI Deju svētkiem. Mūsu dejotāji šogad piedalīsies gan Pasaules Latviešu dienu koncertos, gan arī deju lieluzvedumā Māras Zeme.

Atceļojot no Dziesmu un Deju svētkiem, Austrālijas Jūrmalnieki cītīgi turpinās savu gatavošanos AL57 KD šī gada decembra beigās Adelaidē.

Austrālijas Jūrmalnieki tika dibināti 2007. gadā Tāļa Putniņa vadībā. Kopa piedalīsies Deju svētkos Rīgā jau trešo reizi. Ir paveikts liels darbs gan atsevišķās pilsētās, gan arī deju nometnes meistarklasēs Guntas Raipalas vadībā.

Mums būs īpašs gods dejot Skaidrītes Dariusas Alku deju, kas būs daļa no Deju svētku diasporas kolāžas Saved tos mājās pie Daugavas krastiem, kā arī Jura Ruņģa Visi ceļi Pasaules Latviešu dienas koncertā 2. jūlijā.

Vēlos pateikties LNKC deju ekspertei Marutai Alpai par padomu un ieteikumiem, jo īpaši saistībā ar tautas deju kopas Gatve vadītājas Guntas Raipalas meistarklasēm. Guntas stingrā nostāja, enerģijas pilnie iesildīšanās rituāli un, protams, lielā mīlestība pret deju ir mums visiem atstājusi ļoti lielu un pozitīvu iespaidu.

Austrālijas Jūrmalnieki vēlas pateikties Latvijas Kultūras ministrijai un Latvijas Simtagades birojam par piešķirto atbalstu, kas mums savukārt ļāva uzaicināt izcilu deju eksperti no Latvijas!

Jūrmalnieku dejotāji, – Jūs visi esat vienreizēji!

Vēlos izmantot iespēju un novēlēt visiem Dziesmu un Deju svētku dalībniekiem no Austrālijas – laimīgu ceļu!

Lāra Brennere
Austrālijas Jūrmalnieki vadītāja
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com