Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


3x3 Kanberā

Bērnu un jauniešu nodarbības

Laikraksts Latvietis Nr. 485, 2017. g. 25. nov.
Iveta Laine -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
3x3_Sarkans

Inga Jakse ar bērniem savā pirmajā 3x3 Melburnā. FOTO Valdis Lainis.

Inga Jakse ar bērniem savā pirmajā 3x3 Melburnā. FOTO Valdis Lainis.

Pavisam nemanot, ir pienācis laiks domāt par Ziemassvētku dāvaniņām un eglītes pušķošanu. Jāsāk meklēt, kur ir noliktas piparkūku un pīrāgu cepšanas receptes. Ir tāds patīkams nemiers, jo Ziemassvētki ir svarīgi svētki visai ģimenei. Un tad, kad būs nosvinēti Ziemassvētki un sagaidīts Jaunais gads, ģimenes svētki turpināsies 3x3 saietā Kanberā.

Tāpēc mēs, 3x3 Kanberā – Grīnhilā (Greenhills) organizētāji, domājam par to, kā veidot nākamo 3x3, lai visi ģimenes pārstāvji justos kā daļa no 3x3 saimes. Esam jau aprakstījuši, ko varēs darīt pieaugušie nākamajā 3x3, bet noteikti neesam aizmirsuši mūsu jaunāko paaudzi.

Inga Jakse, nu jau pieredzējusi bērnu programmas vadītāja, ir cītīgi sākusi domāt par to, kas tad šoreiz interesētu mūsu bērniem un pusaudžiem. Šī gada saieta tēma ir Koka stiprums. Bērni varēs uzzināt dažādus faktus par Latvijas un Austrālijas kokiem, varēs mācīties dejot Skalu dejas, iet rotaļās, kopā ar vecākiem iet šķēršļu gājienā, veidot mākslas darbus ar lapu un koku iespiedumiem, iet pārgājienā, apskatot un izpētot apkārtējo dabu. Grīnhilas nometnes vietā ir arī basketbola laukums. Varēsim spēlēt basketbola spēles gan kopā ar vecākiem, gan tikai bērnu vidū. Bērnu programma veidojās interesanta un daudzpusīga.

Domājam arī par jauniešiem. Ja interesē, būs iespēja pārrunāt jaunumus Latvijā, kā arī veidot mākslas darbus, spēlēt sporta spēles, iet pārgājienā un galvenais – dejot un dziedāt, lai gūtu to latvisko dzīvesprieku. Esam arī samazinājuši jauniešu dalības maksu. Šogad jauniešiem dalības maksa ir tikai $300,00.

Saietā piedalīsies arī Paula Raudsepa sieva Dace Smildziņa. Viņa ir pieredzējusi redaktore un viņai ir dziļas zināšanas un interese par Latvijas kultūra. Viņa saietā ne tikai pasniegs lekciju par jaunumiem Latvijas kultūrā, bet arī vadīs Kulinārijas ievirzi. Tiks gatavoti dažādi latviešu ēdieni gan pazīstami, gan senlatviešu ēdieni, gan tādi, kuri parādās uz latviešu svētku galda dažādos ģimenes svētkos. Piemēram, cepsim dažādus cepumiņus, gatavosim siļķi kažokā. Dace vēl piestrādā pie tā, lai izvēlētās receptes būtu ne tikai visiem baudāmas, bet arī būtu vispusīgas.

Ceram, ka varēsiet labi atpūsties un gūt latvisko spēku nākamajā 3x3 Kanberā, Greenhilā. Pieteikšanās lapas ir pieejamas mājas lapā: www.3x3.lv vai rakstot: Iveta_lainis@hotmail.com

Gaidīsim!

Iveta Laine
3x3 vadītāja
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com