Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


18. novembra svinības Dānijā

Pārsteigumu bija sarīkojuši arī Kopenhāgenas latviešu skoliņas bērni

Laikraksts Latvietis Nr. 485, 2017. g. 25. nov.
Latvijas vēstniecība Dānijā -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

20. novembrī Kilden kultūras namā Kopenhāgenā notika Latvijas Republikas Proklamēšanas 99. gadadienai veltīts svinīgais pasākums Dānijā dzīvojošajiem latviešiem un Latvijas dāņu draugiem.

Svinīgajā pasākumā kopīgi tika nodziedāta Latvijas himna, un vēstnieks Kaspars Ozoliņš teica svētku uzrunu. Svētku koncertu sniedza Kopenhāgenas latviešu koris In Corde Meo kopā ar mūziķiem no Latvijas – saksofonistu Robertu Martinovski un ģitāristu Edgaru Rugāju. Svinību laikā notika arī kopīga sadziedāšanās tiešsaistē ar Latviešu-dāņu biedrības Vailē (Vejle) rīkotā svētku pasākuma dalībniekiem, un vēstnieks nodeva sveicienus Vailes latviešiem. Pārsteigumu bija sarīkojuši arī Kopenhāgenas latviešu skoliņas bērni, kas bija sagatavojuši muzikālu priekšnesumu, kā arī izdekorējuši svētku gardumus Latvijas karoga krāsās.

Pēc koncerta viesi cienājās ar Latvijas alu, dzirkstošo vīnu, kvasu un nobaudīja rupjmaizi, kā arī citus līdzatnestos cienastus.

18. novembrī vēstniecība rīkoja arī tradicionālo piemiņas brīdi Kopenhāgenas Vestres kapsētā pie pieminekļa Dānijā mirušajiem latviešiem.

Latvijas vēstniecība DānijāAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com