Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Dziesmu un deju svētku biļetes

Sestdien, 6. aprīlī, sāks biļešu tirdzniecību

Laikraksts Latvietis Nr. 251, 2013. g. 4. apr.
Inga Vasiļjeva -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DziesmuSvetki2013

Dziesmu un deju svētku norise (PDF) 438KB -->

Kad?

  • No 6. aprīļa plkst. 11.00 – Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un zvanot uz Biļešu Paradīzes biļešu rezervācijas tālruni 67371000 (sāks darboties no 6. aprīļa),
  • no plkst. 12.00 – interneta veikalā www.bilesuparadize.lv.

Biļetes, kas tiks rezervētas telefoniski, lūdzam izpirkt divu nedēļu laikā.

Cik?

Vienā pirkuma reizē viena persona varēs iegādāties ne vairāk kā 8 biļetes uz katru Dziesmu un deju svētku pasākumu (piem., ja pircējs vēlas iegādāties biļetes uz 3 pasākumiem, tad maksimālais iegādājamo biļešu skaits – 24 biļetes). Viena pirkuma reizē interneta veikalā bilesuparadize.lv varēs iegādāties ne vairāk kā 8 biļetes.

Bērni

Bērniem līdz 7 gadiem (ieskaitot), ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta, biļete nav jāpērk.

Dalībnieki

Dalībniekiem ar dalībnieku identifikācijas kartēm (ID kartes) būs iespējams par brīvu apmeklēt šādus Dziesmu un deju svētku maksas pasākumus:

  • Tautas lietišķās mākslas izstādi (Rīgas Mākslas telpā);
  • Saieta nama pasākumus (Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā);
  • Noslēguma koncertu Mežaparkā (stāvvietas)
  • Brīvdabas muzeja teritorijā plānotos Dziesmu svētku pasākumus.

No 1. maija publiskā tirdzniecībā tiks nodotas iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes.

Informācija

6. un 7. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 21.00 darbosies svētku rīkotāja – Latvijas Nacionālā kultūras centra – informatīvais tālrunis 26436135.

Plašāka informācija par XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem – www.dziesmusvetki.tv

Dziesmu un deju svētku informatīvais partneris – uzziņu dienests 1188

Ko darīt, ja tuvākā Biļešu Paradīzes tirdzniecības vieta atrodas tālu un dators nav pieejams?

Latvijas Nacionālais kultūras centrs ir aicinājis novadu un pilsētu pašvaldības biļešu tirdzniecības uzsākšanas dienā – 6. aprīlī un 7. aprīlī –, rast iespēju nodrošināt savas pašvaldības iedzīvotājiem piekļuvi publiskajam interneta tīklam bibliotēkās un citās pašvaldības telpās, lai iedzīvotāji varētu iegādāties biļetes arī internetā.

Turklāt 6. aprīlī no plkst. 11.00, reizē ar biļešu tirdzniecības uzsākšanu Biļešu Paradīzes kasēs, sāks darboties Biļešu Paradīzes biļešu rezervācijas tālrunis 67371000.

Kā rīkoties, ja, zvanot uz rezervācijas tālruni, ilgi jāgaida?

Prognozējam, ka interese par Dziesmu un deju svētku biļešu iegādi būs liela. Biļešu Paradīze aktivizēs visus resursus, lai šis gaidīšanas brīdis būtu īsāks. Katrs zvans tiks pieņemts un automātiski pievienots rindai.

Ko darīt, ja, pērkot biļetes internetā, sistēma nedarbojas?

Biļešu Paradīzes elektroniskās biļešu tirdzniecības sistēmas tehniskais nodrošinājums un serveru jaudas ir gatavas liela apjoma datu apstrādei. Ja jums šķiet, ka www.bilesuparadize.lv biļešu pirkšanas brīdī nedarbojas, lūdzu, pārbaudiet savu interneta pieslēgumu.

Vai iespējams, ka pirmajās tirdzniecības minūtēs pieprasījums pēc biļetēm daudzkārt pārsniegs piedāvājumu?

Interese par Dziesmu un deju svētkiem ir ļoti liela – svētkus plāno apmeklēt gan Latvijas, gan ārvalstu iedzīvotāji. Lūdzam būt pacietīgiem, gaidot Biļešu Paradīzes sistēmas atbildi uz jūsu biļešu pirkuma pieprasījumu. Visi biļešu pirkuma pieteikumi tiks saņemti un automātiski ievietoti datu apstrādes sistēmā.

Vai var gadīties, ka biļetes uz svētku galvenajiem notikumiem tiks pārdotas jau pirmajās stundās?

Svētku nedēļā notiks 62 pasākumi, no kuriem lielākā daļa būs bezmaksas. Būtiskākie notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Televīzijā, internetā un uz lielajiem ekrāniem Esplanādē un Doma laukumā. Savukārt 1. maijā publiskā tirdzniecībā tiks nodotas iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes. Ņemot vērā lielo interesi un ierobežoto sēdvietu skaitu – 10 000 sēdvietu Daugavas stadionā un teju 10 000 sēdvietu Mežaparka Lielajā estrādē –, biļetes uz šiem koncertiem visticamāk tiks izpirktas ļoti ātri.

Kas ir iepriekšējā rezervācija?

Saskaņā ar Dziesmu svētku padomē apstiprināto svētku biļešu politiku no 6. aprīļa publiskajā tirdzniecībā nonāks 70% no kopējā biļešu skaita. 18% biļešu atbilstoši noteiktajam procentuālajam nosacījumam prioritāri tiek iepriekš rezervēti Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām kā Dziesmu svētku procesa uzturētājām, kā arī latviešu diasporai sadarbībā ar Pasaules Brīvo latviešu apvienību.

Inga Vasiļjeva
Dziesmu un deju svētku preses sekretāreAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com